Praca w branży gier

Senior Unity Developer

dla GameDesire w Kraków
opublikowane przez GameDesire Group spółka akcyjna

Praca stała Programowanie

Poszukujemy programisty na stanowisko Senior Unity Developer, który swoją wiedzą i doświadczeniem wesprze nasz gamingowy zespół. Kochamy gry, jeśli podzielasz naszą pasję i czujesz, że byłbyś właściwą osobą na tym miejscu, rzuć okiem na nasze wymagania i dowiedz się, co możemy Ci zaoferować. Kilkadziesiąt tytułów, które stworzyliśmy do tej pory świadczy o jednym: Jeśli chcesz się rozwijać – jesteś w dobrym miejscu.

Twoje zadania

  • Współtworzenie gier 2D z użyciem Unity Engine na platformy mobilne
  • Wspomaganie procesu projektowania nowych gier
  • Wspieranie zespołu swoim doświadczeniem w pracach programistycznych, zwłaszcza w obszarze architektury projektu i procesu deweloperskiego
  • Wspieranie zespołu deweloperskiego w kontaktach z osobami biznesowymi – Product Ownerem, zespołami marketingu i analiz
  • Ciągły rozwój osobisty i poszukiwanie nowych rozwiązań

Wymagane skille

  • Biegła znajomość C# oraz środowiska Unity, z koncentracją na tworzeniu gier 2D
  • Znajomość wzorców projektowych, dobrych praktyk programistycznych
  • Umiejętność konstruowania architektury aplikacji
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • Gotowość do nauki nowych technologii
  • Pasja do tworzenia oprogramowania o najwyższej jakości
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i chęć do pomocy ludziom wokół

Mile widziane

  • Znajomość innych technologii budowy gier mobilnych
  • Znajomość C++
  • Wykształcenie wyższe techniczne (lub ostatnie lata studiów)
  • Praca w środowisku Linuks i/lub Mac OS X

Gwarantujemy

  • Umowę dopasowujemy do Ciebie – wybierasz pomiędzy umową o pracę a B2B
  • Czuj się jak u siebie! Praca w domowej, twórczej i przyjemnej atmosferze
  • Nie samą pracą człowiek żyje. Wyjazdy na konferencje branżowe, szkolenia, firmowa biblioteczka do Twojej dyspozycji
  • Little party never killed nobody! Regularne spotkania i imprezy integracyjne masz w pakiecie
  • Zadbamy o Ciebie jak trzeba. Pakiet benefitów socjalnych: Multisport, opieka medyczna, lekcje języka, kawa oraz owoce w firmowej kuchni
  • Lubimy wrzucić coś na ząb! Dopłaty do obiadów i dietetycznego cateringu to dla nas chleb powszedni
  • Jesteśmy fit! Dopłacamy Ci za przyjazd rowerem do pracy
  • Też nie lubimy korków, dlatego przez dwa dni w tygodniu możesz pracować z domu
  • Po pracy jeśli chcesz, możesz zagrać z nami w piłkarzyki albo na konsoli

Wyślij swoją aplikację na: jobs@gamedesire.com

Data publikacji: 2018-02-12

Liczba wyświetleń: 230