Praca w branży gier

Programista C/C++

dla Nordcurrent Warsaw w Warszawa

Praca stała Programowanie

“Nordcurrent” jest największym i najstarszym producentem oraz wydawcą gier komputerowych na Litwie. Powstałe w 2002 roku studio deweloperskie najbardziej znane jest z serii gier mobilnych „101-in-1 Games“, „Happy Chef” oraz „Cooking Fever“. Nasze gry pobrało więcej niż 80 mln osób z całego świata. Główne biuro „Nordcurrent” znajduje się w Wilnie, obecnie pracuje w nim ponad 80 osób. Współpracujemy ze studiami deweloperskimi z różnych państw Europy.

Poznaj nas bliżej na www.nordcurrent.com

Nordcurrent Warsaw poszukuje kandydatów do pracy w oddziale w Warszawie na stanowisko

Programista gier C/C++

Opis stanowiska pracy:
Programowanie gier.

Wymagania:
Dobra znajomość C/C++,
Autentyczna pasja do gier i ich tworzenia.

Mile widziane:
Znajomość języków Objective-C i Java,
Znajomość platformy Android,
Znajomość ActionScript,
Umiejętności w zakresie programowania z użyciem DirectX i/ lub Open GL,
Podstawy znajomości algorytmów i struktur danych,
Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
Ciekawą i odpowiedzialną pracę,
Atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie,
Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
Możliwość stałego rozwoju umiejętności,
Przyjazną atmosferę pracy,
Playroom.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres: jobs@nordcurrent.com
Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2015-09-22

Liczba wyświetleń: 502