Praca w branży gier

3D Character Artist

dla Spokko (grupa CD Projekt) w Warszawa

Praca stała Grafika i animacja

Spokko to grupa przyjaciół, których łączy pasja i ambicja do tworzenia innowacyjnych gier mobilnych.
Jesteśmy niezależni, a zachowując pełną kreatywną kontrolę nad swoimi projektami, w 2018 roku dołączyliśmy do rodziny CD PROJEKT, zyskując pełen dostęp do bogatego zaplecza twórczego i biznesowego Grupy.

Chcesz pracować w Spokko?

Aktualnie pracujemy nad The Witcher: Monster Slayer - mobilną grą role-playing, osadzoną w świecie Wiedźmina, wykorzystującą technologię augmented reality.

Do naszego zespołu poszukujemy utalentowanej i doświadczonej osoby na stanowisko 3D Character Artist.
Jeśli masz doświadczenie w tworzeniu modeli 3D, Twoją pasją są gry i jesteś na bieżąco z najnowszymi trendami w branży, to ta oferta może Cię zainteresować.

ZADANIA:

  • tworzenie najwyższej jakości modeli 3D (postacie oraz propy) na potrzeby realizowanych projektów (tworzenia obiektów high i low-poly)
  • przygotowywanie tekstur
  • bezpośrednia współpraca z zespołami odpowiedzialnymi za concept art oraz tworzenie animacji
  • terminowa realizacja harmonogramu, przy zachowaniu najwyższej jakości pracy

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, poparte portfolio
  • umiejętność modelowania i teksturowania postaci oraz elementów ekwipunku
  • bardzo dobra znajomość takich programów jak: Zbrush, Maya, Photoshop, Substance Painter
  • otwartość, rozwinięte umiejętności komunikacyjne, dobra organizacja pracy
  • samodzielność, terminowość, skrupulatność, chęć do ciągłej nauki i rozwoju
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - minimum poziom B2

MILE WIDZIANE:

  • znajomość silnika Unity
  • znajomość P4V
  • znajomość workflow specular/roughness
  • znajomość 3ds Max

DODATKOWE INFORMACJE:

  • zapewniamy pracę w młodym, ambitnym zespole przy znanym IP
  • wpływ na ostateczny kształt projektu
  • typ umowy dostosowany do Twoich potrzeb
  • zapewniamy prywatną opiekę medyczną (Medicover) oraz pakiet Multisport
  • całodobowy dostęp do dobrze wyposażonej siłowni zlokalizowanej na terenie studia wraz z opieką trenera personalnego
  • dostęp do biblioteki zawierającej szeroką gamę filmów, książek i gier
  • swoje auto, motocykl lub rower zaparkujesz na bezpłatnym parkingu dla pracowników
  • dostęp do kantyny na terenie kampusu serwującej świeże i zdrowe posiłki - dla wegan i dla mięsożerców. Dodatkowo inny FoodTruck każdego dnia :)

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spokko Sp. z o.o. w organizacji moich danych osobowych, zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spokko Sp. z o.o. w organizacji moich danych osobowych, zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Data publikacji: 2021-12-03

Liczba wyświetleń: 616