Praca w branży gier

Unreal Engine Developer

dla Rebelia Games w Zdalnie

Praca stała Programowanie

Firma Rebelia Games szuka kandydatów na stanowisko Game Designer & Developer do gier na silniku Unreal Engine 4 i Unreal Engine 5.

Zakres obowiązków:

  • Dobra znajomości Blueprintów
  • Rozwijanie już istniejącego kodu
  • Tworzenie i prototypowanie nowych mechanik
  • Level design
  • Optymalizacja i debugowanie kodu
  • Dokumentacja przebiegu pracy

Wymagania:

  • Znajomość silnika Unreal Engine 4
  • Doświadczenie w tworzeniu gier wideo
  • Samodzielność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Dodatkowymi atutami będą:

  • Pasja do tworzenia gier i grania
  • Kreatywność
  • Znajomość tworzenia i/lub edycji materiałów

Oferujemy:

  • Długofalowa współpraca w szybko rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Tryb pracy zdalnej
  • Możliwość rozwoju na wielu płaszczyznach podczas powstawania gry
  • Realny wpływ na powstające gry i możliwość realizacji własnych pomysłów

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie na formularz poniżej:

  • CV,
  • linków do próbek kodu, fragment gry lub portfolio.

Będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami. Każdy z nich otrzyma niepłatne zadanie testowe.
Wyniki zadań testowych nie będą przez nas wykorzystywane w naszych produktach.

Prosimy o dodanie adnotacji odnośnie przetwarzania danych osobowych w celach rekrutacyjnych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Data publikacji: 2021-12-05

Liczba wyświetleń: 297