Praca w branży gier

Senior Programmer UE4/5

dla Paradark Studio w zdalnie

Praca stała Programowanie

Paradark Studio poszukuje Senior Programisty C++ (Unreal Engine).
Oferujemy długofalową współpracę i duży wpływ na projekt.

Jesteśmy małym, niezależnym studiem z Krakowa. Aktualnie pracujemy nad naszą pierwszą grą i kompletujemy nasz dream team. ExeKiller to retro futurystyczna gra akcji z elementami westernu.

Steam: https://store.steampowered.com/app/1701840/ExeKiller/

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość silnika Unreal Engine 4/5
  • Dobra znajomość C++,
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomość systemu kontroli wersji Perforce,

Obowiązki:

  • Tworzenie kodu w silniku UE4/5 na potrzeby gry
  • Optymalizacja stworzonego kodu
  • Współpraca z designerami, grafikami i innymi programistami
  • Nadzorowanie zespołu programistów
  • Doświadczenie z podstawowymi systemami, takimi jak zarządzanie assetami, narzędzia, dźwięk, zarządzanie pamięcią itp.
  • Optymalizacja gry pod kątem wydajności i pamięci

Mile widziane:

  • Przynajmniej jeden ukończony projekt
  • Komunikatywność i odpowiedzialność
  • Zainteresowanie grami typu Immersive Sim

Oferujemy:

  • Współpraca na podstawie UOD bądź B2B,
  • Wynagrodzenie (8K-15K) netto (w zależności od doświadczenia i umiejętności)
  • % zysków ze sprzedaży (do ustalenia)
  • Praca 100% zdalna
  • Bardzo duży wpływ na ostateczny kształt i wygląd gry
  • Elastyczne godziny pracy (core hours 12:00-16:00),

Prosimy o przesłanie kandydatury na adres hello@paradarkstudio.com z tytułem Senior Programmer.

  • prosimy o załączenie CV
  • opcjonalnie dołączenie próbki kodu
  • będziemy wymagali wykonania zadania testowego

Prosimy o dodanie w zgłoszeniu klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Paradark Studio sp. z o.o dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

W przypadku, gdy chcesz, aby Twoja aplikacja była rozpatrywana również w innych procesach rekrutacyjnych umieść w CV również poniższą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Paradark Studio sp. z o.o moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016).

Odpowiadamy tylko wybranym kandydatom.

Data publikacji: 2022-05-25

Liczba wyświetleń: 375