Praca w branży gier

Tester Gier

dla Lionbridge Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Zlecenie Testowanie

Lionbridge od lat zajmuje się zapewnianiem jak najlepszej jakości. Zatrudniamy ponad 1700 osób w biurach na całym świecie, dedykowanych tylko i wyłącznie testom gier na wszystkich znanych platformach. Paramy się testami funkcjonalnymi, lokalizacyjnymi oraz certyfikacyjnymi – w związku z tak szeroką ofertą, poszukujemy osób które chcą rozpocząć (lub kontynuować) swoją karierę w tej jakże dynamicznej i cieszącej się stale rosnącą popularnością branży.

Na naszym koncie mamy wiele flagowych tytułów jak i perełki ze sceny indie, które zdobyły szerokie uznanie na rynku międzynarodowym. Współpraca z nami to furtka otwierającą ścieżkę do branży – nawet jeżeli nie zdecydujesz się na poświęcenie całego życia tesowaniu gier, Lionbridge jest świetnym miejscem na zdobycie doświadczenia i zapoznanie się z gamedevem od „drugiej strony.”

Twój zakres obowiązków:
-Wykrywanie błędów w grach,
-raportowanie błędów w języku angielskim,
-dostarczanie informacji zwrotnej developerom i proponowanie sugestii poprawy jakości i grywalności,
-współpraca z zespołem testerów,
-aktualizacja przypadków testowych.

Nasze wymagania:
-Pasja do gier, najlepiej z doświadczeniem na różnych platformach – konsole, PC, urządzenia mobilne,
-znajomość języka angielskiego na poziomie B2 – bardzo dobra komunikacja w języku pisanym i mówionym,
-spostrzegawczość i analityczne podejście do rozwiązywania problemów,
-biegła obsługa pakietu MS Office,
-komunikatywność i umiejętność pracy w grupie,
-doświadczenie w testowaniu będzie mile widziane ale nie jest wymogiem.

To oferujemy:
-Zdobycie doświadczenia i umiejętności w zakresie metodologii i technik testów funkcjonalnych,
-współpraca w kreatywnym zespole i fantastycznej atmosferze, w otoczeniu osób o podobnych zainteresowaniach,
-możliwość zobaczenia swojego nazwiska w napisach końcowych gry,
-dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych; praca ze sprzętem najnowszej generacji,
-uczestnictwo w imprezach projektowych, turniejach i wyjściach firmowych,
-współpracę na warunkach umowy-zlecenie z perspektywą zmiany na umowę o pracę.

Data publikacji: 2022-05-27

Liczba wyświetleń: 880