Praca w branży gier

Graphic Designer

dla Spokko (grupa CD Projekt) w Warszawa lub 100% zdalnie

Praca stała Grafika i animacja

Spokko to grupa przyjaciół, których łączy pasja i ambicja do tworzenia innowacyjnych gier mobilnych.

Jesteśmy niezależni, a zachowując pełną kreatywną kontrolę nad swoimi projektami, w 2018 roku dołączyliśmy do rodziny CD PROJEKT, zyskując pełen dostęp do bogatego zaplecza twórczego i biznesowego Grupy.

Chcesz pracować w Spokko?

Do naszego zespołu poszukujemy utalentowanej i doświadczonej osoby na stanowisko Graphic Designer/ 2D Artist
Jeśli masz doświadczenie w tworzeniu grafik 2D, Twoją pasją są gry i jesteś na bieżąco z najnowszymi trendami w branży, to ta oferta może Cię zainteresować.

Zadania:

  • tworzenie projektów i grafik 2D na potrzeby projektów realizowanych przez studio,
  • tworzenie materiałów graficznych na potrzeby social mediów i innych działań cyfrowych,
  • udział w projektowaniu strony internetowej,
  • ścisła współpraca z działem marketingu – tworzenie assetów marketingowych do istniejących i planowanych produkcji studia,
  • wsparcie zespołów artowych.

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku; (mile widziane doświadczenie w branży gamedev/marketingowej),
  • bardzo dobra znajomość pakietu Adobe (w szczególności Photoshop),
  • znajomość zasad składu tekstu,
  • umiejętność wykorzystania w pracy fotomontażu i photobashing’u,
  • umiejętność tworzenia i projektowania materiałów w różnych stylach graficznych,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej,
  • kreatywność i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • znajomość silnika Unity
  • znajomość P4V
  • znajomość workflow specular/roughness

DODATKOWE INFORMACJE:

  • zapewniamy 3 modele pracy: onsite w naszym biurze w Warszawie, pracę w 100 % zdalną bądź model hybrydowy;
  • pracę w młodym, ambitnym zespole przy znanym IP;
  • wpływ na ostateczny kształt projektu;
  • typ umowy dostosowany do Twoich potrzeb;
  • zapewniamy prywatną opiekę medyczną (Medicover) oraz pakiet Multisport;
  • całodobowy dostęp do dobrze wyposażonej siłowni zlokalizowanej na terenie studia wraz z opieką trenera personalnego;
  • dostęp do biblioteki zawierającej szeroką gamę filmów, książek i gier; swoje auto, motocykl lub rower zaparkujesz na bezpłatnym parkingu dla pracowników;
  • dostęp do kantyny na terenie kampusu serwującej świeże i zdrowe posiłki - dla wegan i dla mięsożerców. Dodatkowo inny FoodTruck każdego dnia :)

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spokko Sp. z o.o. w organizacji moich danych osobowych, zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spokko Sp. z o.o. w organizacji moich danych osobowych, zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Data publikacji: 2022-05-27

Liczba wyświetleń: 586