Praca w branży gier

Senior 3D Artist

dla Moredu w praca zdalna

Inne Grafika i animacja

Projekt VR realizowany we współpracy z Wyższą Szkołą Bankową we Wrocławiu.
Moredu - jesteśmy firmą która tworzy oprogramowanie dla edukacji.

Zakres zadań:
• tworzenie realistycznych modeli 3D,
• tworzenie stylizowanych modeli 3D (fantasy),
• tworzenie UV oraz tekstur.

Wymagania:
• znajomość Blendera lub innego programu do grafiki 3D,
• znajomości Adobe Substance 3D Painter'a,
• doświadczenie w modelowaniu animacji 3D i efektów specjalnych,
• znajomość unity oraz systemu kontroli wersji GIT,
• znajomość optymalizacji modeli dla VR,
• portfolio potwierdzające doświadczenie,
• zaangażowanie, komunikatywność, oraz chęć rozwoju,
• wysoki standard pracy, talent i dbałość o szczegóły (stawiamy na jakość nad szybkością wykonania, choć ta druga będzie atutem),

Oferujemy:
• prace całkowicie zdalną,
• umowa zlecenie,
• zatrudnienie przez Wyższą Szkołę Bankową do wspólnie realizowanego z Moredu projektu,
• elastyczne godziny pracy z jednym krótkim spotkaniem online (max 15 minut) dziennie,
• pracę na ciekawym projektem VR wykorzystującymi najnowsze technologie dla edukacji,
• możliwość zatrudnienia już bezpośrednio przez firmę przy kolejnych projektach,

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie prostego CV z doświadczeniem i portfolio.

Prosimy by w nadesłanym CV umieścić następujące klauzule:
• Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Moredu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Piłsudskiego 74/320, 50-020 Wrocław, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

• Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wyższą Szkołę Bankowa we Wrocławiu w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Data publikacji: 2022-12-05

Liczba wyświetleń: 313