Praca w branży gier

Junior Programista Unity/C#

dla Dream Parable w Zdalnie

Praca stała Programowanie

Poszukujemy zdolnego programisty na stanowisko Juniora. Jeśli nie masz uczulenia na sierść zwierząt i chcesz wziąć udział w fajnym projekcie dołącz do naszej ekipy. Odpowiedzialny/a będziesz za wspomaganie teamu developerskiego oraz pomoc przy rozwiązywaniu problemów.

O nas:
Jesteśmy małym, zapalonym do tworzenia fajnych gier zespołem. Staramy się tworzyć takie gry, w które sami chcielibyśmy zagrać. Mamy duże pokłady energii oraz doświadczenie w tworzeniu gier. W zespole posiadamy również innych programistów zawsze gotowych do pomocy.

Zakres obowiązków:

  • Wspieranie zespołu programistów przy pracy nad dużymi modułami
  • Bliska współpraca z programistami jak i artystami
  • Pomoc w implementacji assetów
  • Naprawianie prostych bugów i pomoc przy naprawie bardziej złożonych

Wymagania:

  • Minimum dobra znajomość Unity i C#
  • Sumienność i pilnowanie terminów
  • Umiejętność współpracy z innymi członkami teamu
  • Obsługa systemu kontroli wersji GIT
  • Podstawy znajomości tworzenia czystego kodu

Nice to have:

  • Ukończone projekty, swoje własne lub jeszcze lepiej tworzone w grupie (mogą być niekomercyjne)

Oferujemy:

  • Miłą atmosferę
  • Zaangażowany, zawsze chętny do pomocy zespół
  • Pracę w stabilnym i prężnie rozwijającym się zespole
  • W pełni pracę zdalną
  • UoD lub B2B
  • Bardzo elastyczne godziny pracy, bez core'owych godzin pracy
  • Widełki: 2000 - 4000 netto (w zależności od umiejętności i doświadczenia)
  • Bardzo duża swoboda w inwencji twórczej i kreatywnej w ramach projektu
  • Jako że jesteśmy małym zespołem to bardzo duży wpływ na finalny kształt projektu

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu wyślij CV wraz z portfolio przez formularz Skillshot :)

Data publikacji: 2022-12-03

Liczba wyświetleń: 792