Praca w branży gier

Grafik 2D - Generalista

dla QubicGames S.A. w Warszawa

Praca stała Grafika i animacja

Firma QubicGames to producent oraz wydawca gier komputerowych działający na rynku od 2004 roku. Obszarem naszej działalności są konsole Nintendo Switch / Xbox / PS4, komputery PC / Mac.
Poszukujemy kreatywnej i wszechstronnej osoby na stanowisko grafika 2D do działu produkcji gier. Oferujemy pracę w trybie stacjonarnym, w biurze w Warszawie, niedaleko stacji metra Stare Bielany.

Zakres obowiązków:

  • banery reklamowe,
  • grafiki na social media,
  • okładki i screeny do gier,
  • wideo - trailery, gameplaye,
  • analiza UI/UX i mockupy UI gier,
  • materiały marketingowe do sklepów (Nintendo, Steam, Appstore).

Wymagania:

  • znajomość programów do grafiki rastrowej (np. Photoshop, Krita),
  • znajomość programów do grafiki wektorowej i DTP (np. Illustrator, InDesign, Inkscape),
  • elastyczność w dopasowaniu stylu graficznego,
  • znajomość języka angielskiego,
  • zamiłowanie do gier wideo,
  • wszechstronność, skrupulatność, umiejętność samoorganizacji pracy.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość programów do animacji / edycji wideo (After Effects, Premiere Pro, Davinci Resolve, Filmora),
  • znajomość narzędzi do generowania grafiki z wykorzystaniem AI (np. MidJourney, Stable Diffusion).

Oferujemy:

  • pracę nad wieloma ciekawymi projektami na różne platformy,
  • przyjazną atmosferę pracy w ambitnym i pełnym pasji zespole,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • biuro przy stacji metra Stare Bielany w Warszawie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i portfolio na adres kariera@qubicgames.com. W tytule prosimy wpisać [Grafik 2D] oraz imię i nazwisko. Prosimy o wysyłanie CV w formacie pdf. W treści maila zachęcamy do napisania czegoś o sobie / swojej osobie w kontekście tego stanowiska.
Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o obowiązkowe dołączenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w celach rekrutacyjnych przez QubicGames S.A., z siedzibą w Siedlcach przy ul. Katedralnej 16, 08-110 Siedlce, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000)."

Data publikacji: 2023-08-25

Liczba wyświetleń: 1631