Praca w branży gier

Senior 3D Character Artist

dla Artifex Mundi w Katowice / praca zdalna / system hybrydowy

Praca stała Grafika i animacja

Dołącz do Artifex Mundi, grupy „artystów świata” pełnych pasji do tworzenia wyjątkowych, znanych na całym świecie gier!

Z 16-letnim doświadczeniem na koncie i ponad 10 milionami sprzedanych kopii gier Hidden Object, wciąż rozwijamy swoją pozycję w branży, obecnie koncentrując się na grach PC/mobile w formacie F2P, w dobrze znanym nam gatunku HO/Adventure, ale teraz także w gatunku RPG.

Jeżeli:

  • pasjonują Cię złożone systemy oraz bogata meta,
  • kusi Cię mroczny, pełen fascynujących postaci świat fantasy,
  • lubisz, kiedy gry - w nienachalny sposób :) - poruszają głębsze tematy,
  • intryguje Cię niebanalne połączenie znajomego z unikalnym...

...to bardzo możliwe, że świetnie odnajdziesz się w naszym RPG-owym universum i w 30+ osobowym fantastycznym zespole stworzymy wspólnie coś wyjątkowego!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Rekrutacja online!

Jednym z etapów tej rekrutacji jest zadanie testowe. Szanujemy Twój czas i wysiłek poświęcony na jego wykonanie, dlatego realizujemy je w formie płatnego zlecenia.

Twoje codzienne zadania:

  • tworzenie wysokiej jakości modeli 3D postaci;
  • ścisła współpraca z zespołem artystów i designerów celem wzajemnej inspiracji i realizacji wizji projektu.

Wymagania:

  • zdolność do tworzenia realistycznych/semi-realistycznych postaci i elementów wyposażenia;
  • umiejętność rzeźbienia, modelowania low poly i teksturowania;
  • bardzo dobra znajomość budowy anatomicznej i tworzenia ubrań;
  • zrozumienie roli proporcji kształtów, brył, sylwetki i koloru w aspekcie modelowania postaci;
  • znajomość PBR, wyczucie i oko do materiałów;
  • bardzo dobra znajomość programów typu Zbrush (Maya, 3dsMax lub Blender), Substance Painter i Marvelous Designer;
  • doświadczenie w produkcji, dostarczanie modeli gotowych pod animację;
  • umiejętność kreatywnej pracy z konceptem i/lub szkicem 3d, która oddaje jego charakter;
  • dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  • proaktywność, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.
  • zdolność dostosowania się do narzuconych limitów i rozwijanie istniejących pipeline’ów;
  • doświadczenie w branży gier i znajomość procesu tworzenia gry.

Mile widziane:

  • znajomość Unity.

W ramach współpracy oferujemy:

  • pewne zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B;
  • program bonusowy oparty o udział w zyskach firmy;
  • realny wpływ na rozwój gry;
  • atmosferę opartą na szacunku, zaufaniu i komunikacji bez zbędnej biurokracji i skomplikowanych procedur;
  • pracę w zespole o zróżnicowanym wieku i dynamice, ale wielkiej pasji i ambicjach :);
  • możliwość wyboru trybu pracy (office-first, remote lub hybryda);
  • elastyczne godziny pracy (core hours: 10:00 – 15:00);
  • budżet szkoleniowy;
  • program kafeteryjny, w ramach którego możesz wybrać swoje benefity pozapłacowe, m.in. prywatną opiekę medyczną i kartę MultiSport;
  • darmowy parking przed naszym biurem.

Data publikacji: 2024-03-20

Liczba wyświetleń: 747