Praca w branży gier

2D Artist - Marketing

dla Artifex Mundi w Katowice / praca zdalna / system hybrydowy

Praca stała Grafika i animacja

Jesteśmy twórcami gier mobile F2P z 15+ lat doświadczenia i prawie 100 osobami na pokładzie, z podziałem na dwa niezależne studia: Adventure i RPG.
Obecnie poszukujemy 2D Artist (Marketing) do projektu Unsolved, który stale rozwijamy, łącząc naszą pasję do gier przygodowych z doświadczeniem w grach F2P. Mamy już na koncie spore sukcesy na rynku, a przed nami jeszcze wiele ambitnych planów – włącz się z nami do gry!

Rekrutacja online!

Jednym z etapów tej rekrutacji jest zadanie testowe. Szanujemy Twój czas i wysiłek poświęcony na jego wykonanie, dlatego realizujemy je w formie płatnego zlecenia.

Twoje codzienne zadania to:

  • projektowanie i tworzenie wysokiej jakości assetów graficznych dla cyfrowych sklepów dystrybucyjnych (np. ikony, screenshoty, eventowe grafiki promocyjne);
  • tworzenie assetów i rozwijanie koncepcji dla kampanii marketingowych;
  • tworzenie atrakcyjnych wizualnie grafik do różnych platform mediów społecznościowych (np. grafiki postów, zdjęcia profilowe, okładki, reklamy);
  • tworzenie i projektowanie treści 2d na potrzeby reklam, prezentacji itp.;
  • rozwijanie i utrzymywanie spójnej identyfikacji wizualnej dla projektu zgodnie z przyjętą strategią;
  • dbanie o jakość materiałów graficznych, optymalizacja pod kątem jakości i widoczności na różnych platformach;
  • bliska współpraca z motion designerami i UA managerami;
  • śledzenie aktualnych trendów marketingowych dla gier o zbliżonej grupie docelowej.

Wymagania:

  • posiadasz przynajmniej 2 lata doświadczenia przy tworzeniu grafiki do gier;
  • masz niebanalne portfolio, prezentujące Twoją umiejętność tworzenia atrakcyjnych assetów graficznych, dopasowanych do stylu danego projektu;
  • sprawnie posługujesz się programem Adobe Photoshop;
  • myślisz kreatywnie, lubisz pracować z feedbackiem oraz wychodzić z inicjatywami w celu stworzenia lepszych jakościowo rozwiązań;
  • wykazujesz się dobrą organizacją pracy własnej i skupieniem na priorytetach w projekcie.
  • posiadasz pasję do gier, zwłaszcza casualowych i przygodowych, oraz zrozumienie ich rynku i trendów.

Mile widziane:

  • duży plus: umiejętność rysowania postaci na potrzeby reklam;
  • doświadczenie w pracy nad utrzymaniem spójnej identyfikacji wizualnej marki.

W ramach współpracy oferujemy:

  • pewne zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B;
  • udział w zyskach (program bonusowy);
  • realny wpływ na rozwój naszych gier;
  • atmosferę opartą na szacunku, zaufaniu i komunikacji bez zbędnej biurokracji i skomplikowanych procedur;
  • możliwość wyboru trybu pracy (office-first, remote lub hybryda);
  • elastyczne godziny pracy (core hours: 9:00 – 15:00);
  • budżet szkoleniowy;
  • program kafeteryjny, w ramach którego możesz wybrać swoje benefity pozapłacowe, m.in. prywatną opiekę medyczną i kartę MultiSport;
  • darmowy parking przed naszym biurem.

Data publikacji: 2024-03-20

Liczba wyświetleń: 1491