Praca w branży gier

Programista – Unreal Editor dla Fortnite

dla Beloud sp. z o.o. w Warszawa

Inne Programowanie

Jesteśmy spółką zajmującą się realizacją kampanii marketingowych połączonych z turniejami dla graczy amatorskich oraz półprofesjonalnych we wszystkich kompetytywnych tytułach gamingowych: Fortnite, League of Legends, Rocket League, Counter-Strike, Minecraft, Valorant, Brawl Stars, Fall Guys, Starcraft 2, Roblox, World o Tanks oraz Szachy. Na naszej platformie znajduje się ponad 50 000 aktywnych zawodników biorących udział w turniejach, a łączna widownia generuje na jednym evencie milionowe wyświetlenia w grupie docelowej.
W związku z rozwojem naszego działu developerskiego – tworzącego mapy i scenariusze rozgrywek dla takich marek jak Reporter czy MediaMarkt, obecnie poszukujemy wzmocnienia na stanowisku:

Zakres obowiązków:

-Wykorzystywanie Unreal Editor do tworzenia scenariuszy rozgrywki na podstawie designu
-Programowanie przy pomocy edytora funkcjonalności w ramach możliwości edytora
-Odpowiedzialność za proces wdrożenia mapy na Marketplace
-Bieżący support dla graczy po wdrożeniu

Oczekiwane kompetencje:

-Doświadczenie w pracy z Unreal Editor dla Fortnite
-Znajomość mechanik gry Fortnite
-Znajomość systemu blueprintów
-Znajomość Verse pozwalającym na samodzielne wytwarzanie kodu
-Portfolio zrealizowanych prac – minimum jedna mapa
-Minimum 3 lata doświadczenia pracy komercyjnej lub w środowisku sceny moderskiej

Oferujemy:

-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Nowoczesne narzędzia pracy
-Pracę w przyjaźnie urządzonym biurze na Wilanowie
-Możliwość pracy z największymi markami w Polsce
-Wysoką kulturę pracy – brak crunchy

Data publikacji: 2024-04-04

Liczba wyświetleń: 857

Zobacz jak dodać kilka załączników na raz (otworzy się w nowym oknie). Możesz wybrać do 5 plików o maksymalnym łącznym rozmiarze 7 MB.

Zabezpieczenie przed spamem:
Miauczy i łapie myszy - co to za zwierzę? :)