Praca w branży gier

QA w zespole wydawniczym

dla QubicGames S.A. w Warszawa

Praca stała Testowanie

Firma QubicGames to producent oraz wydawca gier komputerowych działający na rynku od 2004 roku. Obszarem naszej działalności są konsole Nintendo Switch / Xbox / PS4, komputery PC / Mac.
Poszukujemy sumiennej i dokładnej osoby na stanowisko QA w zespole wydawniczym. Oferujemy pracę w trybie stacjonarnym, w biurze w Warszawie, niedaleko stacji metra Stare Bielany.

Zakres obowiązków:

  • ogrywanie gier przygotowywanych do wydania w celu ich ewaluacji jakościowej,
  • wsparcie w przygotowaniu materiałów z gier do wydania.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • zamiłowanie do gier wideo,
  • skrupulatność, umiejętność samoorganizacji pracy,
  • umiejętność jasnego i czytelnego opisywania problemów.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość testów certyfikacyjnych jakiejkolwiek platformy wydawniczej.

Oferujemy:

  • pracę nad wieloma ciekawymi projektami na różne platformy,
  • przyjazną atmosferę pracy w ambitnym i pełnym pasji zespole,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • biuro przy stacji metra Stare Bielany w Warszawie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres kariera@qubicgames.com. W tytule prosimy wpisać [QAWYD] oraz imię i nazwisko. Prosimy o wysyłanie CV w formacie pdf. W treści maila zachęcamy do napisania czegoś o sobie / swojej osobie w kontekście tego stanowiska.
Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o obowiązkowe dołączenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w celach rekrutacyjnych przez QubicGames S.A., z siedzibą w Siedlcach przy ul. Katedralnej 16, 08-110 Siedlce, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000)."

Data publikacji: 2024-04-05

Liczba wyświetleń: 2802

Zobacz jak dodać kilka załączników na raz (otworzy się w nowym oknie). Możesz wybrać do 5 plików o maksymalnym łącznym rozmiarze 7 MB.

Zabezpieczenie przed spamem:
Miauczy i łapie myszy - co to za zwierzę? :)