Praca w branży gier

Technical Programmer

dla Crazy Rocks sp. z o.o. w Warszawa

Praca stała Programowanie

Jesteśmy zgranym zespołem pasjonatów gier video, liczącym obecnie 8 osób.
Naszą misją jest tworzenie wysoko-jakościowych gier 3D z rozbudowaną interakcją i nowoczesną grafiką.
W Marcu 2023, po 6 latach pracy wydaliśmy swoją pierwszą, dużą produkcję - Contraband Police, która okazała się wielkim sukcesem (sprzedaż na dziś ponad 800K sztuk na platformie Steam) i została nominowana do Nagrody Steam 2023 w kategorii "Najbardziej Innowacyjna Rozgrywka"

Poszukujemy zdolnych specjalistów, którzy wniosą swoje umiejętności do zespołu i obecnego projektu (dalszy rozwój Contraband Police oraz prace nad nowym DLC).
Ze swojej strony chcielibyśmy podzielić się wieloletnim doświadczeniem, słuchać Twoich pomysłów i tworzyć przyjemny, kreatywny klimat pracy.
Interesuje nas jedynie współpraca na miejscu w pełnym wymiarze czasu.

Twoje zadania:

  • Ścisła współpraca z głównym programistą technologii
  • Prace nad tworzeniem, optymalizacją i stabilnością systemów
  • Rozszerzanie Unity o nowe narzędzia edycyjne
  • Projektowanie innowacyjnych rozwiązań przy współpracy z zespołem

Wymagania:

  • Ukończone studia I stopnia na kierunku Informatyka
  • Biegła znajomość silnika Unity 3D oraz programowania obiektowego w C#
  • Ugruntowana wiedza z zakresu potoku renderingu 3D oraz fizyki bryły sztywnej
  • Umiejętność posługiwania się systemem kontroli wersji GIT
  • Pisanie prostego, przejrzystego kodu z zachowaniem zasad modularyzacji
  • Umiejętności matematyczne w zakresie algebry liniowej

Mile widziane:

  • Własne projekty w Unity / eksperymenty
  • Doświadczenie zawodowe przy produkcji gier na podobnym stanowisku
  • Wiedza na temat tworzenia gier wieloosobowych
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Programowanie w językach C, C++, Java
  • Zainteresowania elektroniką cyfrową

Oferujemy:

  • Stabilne wynagrodzenie, dopasowane do poziomu umiejętności oraz rodzaju umowy (Możliwe B2B)
  • Przestronne biuro na Warszawskim Żoliborzu w pobliżu stacji metra Plac Wilsona
  • Parking strzeżony bez dodatkowych opłat
  • Elastyczne godziny pracy (10:00 - 17:00)
  • Pakiet medyczny Medicover oraz Multisport

Zapraszamy do współpracy!

W CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Crazy Rocks sp. z o.o. w celu uczestniczenia w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez spółkę"

Data publikacji: 2024-04-06

Liczba wyświetleń: 799

Zobacz jak dodać kilka załączników na raz (otworzy się w nowym oknie). Możesz wybrać do 5 plików o maksymalnym łącznym rozmiarze 7 MB.

Zabezpieczenie przed spamem:
Miauczy i łapie myszy - co to za zwierzę? :)