Praca w branży gier

Community & Social Media Specialist

dla Glass Cannon Unplugged sp. z o.o. w Wrocław

Praca stała Programowanie

Dołącz do Naszego Zespołu jako Community & Social Media Specialist

Pasjonujesz się grami planszowymi i masz w sobie choć ułamek geekowskiej duszy?

Szukasz nowinek w mediach społecznościowych i umiesz je przełożyć na swoją pracę?

Masz ciekawe pomysły i nie boisz się ich testować?

Posiadasz udokumentowane doświadczenie związane z:

  • kreacją zaangażowanych community,
  • prowadzeniem i rozwojem kanałów firmowych w mediach społecznościowych,
  • tworzeniem i pracą z harmonogramami publikacji treści.

Jeśli tak, to właśnie znalazłeś(łaś) idealną ofertę dla siebie!

Jesteśmy Glass Cannon Unplugged i tworzymy niezapomniane gry planszowe. Zdążyliśmy już narobić hałasu ostatnimi projektami, które zapewne skojarzysz: Frostpunk: The Board Game, Apex Legends™: The Board Game, Dying Light: The Board Game, czy niedawno zapowiedziane adaptacje Diablo i Don’t Starve.

Lecz to nie wszystko, bo pod pokładem grzeją się już kolejne, wcale nie mniej popularne tytuły, a zwiastujące je siarczyste armatnie wystrzały, wnet rozniosą się echem po internecie, mediach i… piwnicach ;)

Właśnie dlatego szukamy Ciebie! Nawet najlepsza łajba nie popłynie sama, a cel podróży jest ambitny. Niech nasza bandera będzie rozpoznawalna na każdym skrawku oceanu , niech w każdym porcie witają nas z entuzjazmem, miodem i rumem. Donośna i kreatywna komunikacja znacznie zwiększy nasze szanse w nieustających poszukiwaniach skarbów na mitycznych wyspach Crowdfundingu. Dołącz do załogi lojalnych, odważnych i sprawdzonych w ogniu bitwy ludzi (mamy też psy, koty i jaszczurkę).

Praca zdalna lub z biura we Wrocławiu.

Zadania:

  • prowadzenie oraz opracowanie koncepcji profili w mediach społecznościowych zgodnie z przyjętą strategią dla marki Glass Cannon Unplugged i wydawanych przez nią gier planszowych: Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, Discord, Reddit, TikTok,
  • tworzenie treści marketingowych w języku angielskim dla mediów społecznościowych reklam, artykułów, newsletterów,
  • planowanie harmonogramu komunikacji,
  • monitorowanie i analizowanie skuteczności prowadzonych działań,
  • testowanie nowych kanałów social media,
  • samodzielne (lub we współpracy z działem graficznym) tworzenie i edytowanie materiałów graficznych oraz video.

Wymagania:

  • doświadczenie w prowadzeniu firmowych kanałów społecznościowych,
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • szeroko pojęte „bycie geekiem/nerdem” w dowolnej konfiguracji,
  • wielozadaniowość,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum C1,
  • angażujący styl pisania,
  • umiejętność tworzenia treści video (praca z kamerą, tworzenie scenariusza, podstawy montażu),
  • doskonała umiejętność organizacji swojej pracy,
  • umiejętność przełożenia założeń i dokumentacji projektu na efekty,
  • inicjatywa i zaangażowanie.

Mile widziane:

  • znajomość branży gier planszowych,
  • doświadczenie w pracy z influencerami,
  • znajomość systemów reklamowych Facebook Ads, Google Ads, Reddit Ads,
  • znajomość crowdfundingu (Kickstarter, Indiegogo, Gamefound) pod kątem gier planszowych,
  • inicjatywa i energia w realizacji projektów,
  • znajomość pakietu Adobe (Photoshop, After Effects, Illustrator).

Co oferujemy:

  • wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności,
  • umowa o pracę lub inna dogodna forma współpracy,
  • możliwość realizowania zleceń w godzinach pracy (jeżeli nie koliduje to z terminarzem naszych projektów),
  • premie projektowe,
  • po roku współpracy system lojalnościowy oparty o udziały w firmie,
  • sprzęt oraz licencję na pełen pakiet Adobe,
  • dofinansowanie do karty multisport,
  • praca w przyjaznej atmosferze, z ludźmi dzielącymi Twoje pasje przy arcy-ciekawych projektach!
  • elastyczne godziny pracy oraz możliwy home office,
  • dogodnie zlokalizowane biuro (przy pętli Krzyki we Wrocławiu),
  • ogromna kolekcja gier planszowych w biurze 😊,
  • obowiązkowe granie w pracy!
  • wyjazdy na największe branżowe targi (UK Games Expo, Essen Spiel, Gencon),
  • zniżki w zaprzyjaźnionym barze z planszówkami Awaria Prądu.

Zamiast listu motywacyjnego chętnie przeczytamy o Twojej roli w podobnym projekcie albo cokolwiek innego co pozwoli nam poznać Cię jako osobę z zamiłowaniem do planszówek i pracy w branży gier!

*Uprzejmie przypominamy o konieczności zamieszczenia klauzuli w CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).*

Więcej o nas:

Data publikacji: 2024-04-08

Liczba wyświetleń: 790

Zobacz jak dodać kilka załączników na raz (otworzy się w nowym oknie). Możesz wybrać do 5 plików o maksymalnym łącznym rozmiarze 7 MB.

Zabezpieczenie przed spamem:
Miauczy i łapie myszy - co to za zwierzę? :)