Praca w branży gier

Business Development Manager (GAMING)

dla DDB Warszawa w Warszawa

Praca stała Zarządzanie

DDB Warszawa to jedna z największych i najbardziej nagradzanych agencji reklamowych w Polsce, znana z łączenia silnej strategii z wyjątkową kreacją, tworzącą wielokanałowe kampanie reklamowe.
Wierzymy, że kreatywność jest największą siłą w biznesie. Uważamy, że strategie oparte na insightach i danych powinny być trampoliną do nieoczekiwanych kreatywnych pomysłów, które przynoszą wyjątkowe rezultaty.
Zdobyliśmy najwięcej nagród Effie spośród wszystkich polskich agencji. Trzy lata z rzędu byliśmy w top 3 agencji kreatywnych w Polsce. W 2023 zostaliśmy najbardziej efektywną i kreatywną agencją w Polsce.
Od lat dostarczamy duże platformy komunikacyjne i małe kreatywne diamenty. Wprowadzamy i budujemy marki na kilkunastu rynkach. Jesteśmy autorami poruszających kampanii społecznych, które starają się uczynić świat lepszym miejscem.
Do naszych obecnych klientów należą między innymi McDonald’s, Pepco, Allegro, Volkswagen, Porsche, Durex, PepsiCo i Tchibo.

Zadania:

– współtworzenie działu gamingowego we współpracy z liderami kreacji i strategii
– kontakt i budowanie relacji z klientami (game dev, agencje reklamowe, marki)
– organizacja i wycenianie projektów marketingowych
– zdobywanie briefów od klientów
– tworzenie kosztorysów i harmonogramów działań
– prowadzenie negocjacji z klientami
– stały research branżowy

Oczekiwania:

– zainteresowanie gamingiem (w tym aktywne granie) i rozumienie świata game devu
– doświadczenie na podobnym stanowisku (account) w agencji reklamowej, w dziale marketingu w game devie lub zbliżone
– umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
– umiejętność prowadzenia projektów komunikacyjnych
– chęć rozwoju kompetencji new biznesowych
– znajomość języka angielskiego na poziomie B2+

Oferujemy:
– udział w projektach agencji dla największych marek
– udział w projektach ważnych społecznie
– możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia zewnętrzne, biblioteka firmowa)
– umowa o pracę lub kontrakt b2b
– praca w modelu hybrydowym – 2 dni w tygodniu w biurze
– dodatkowy dzień urlopu dla osób wykorzystujących w pełni urlop w danym roku kalendarzowym
– prywatna opieka medyczna (TU Zdrowie)
– opieka psychologiczna (Laboratorium Psychoedukacji)
– Dzień na U, czyli dodatkowy wolny dzień na ważne dla kobiet i mężczyzn badania profilaktyczne
– dofinansowanie abonamentu MultiSport
– możliwość konsultacji z zewnętrznym coachem
– biuro usytuowane w zielonej części Żoliborza, w pobliżu Centrum Olimpijskiego, Klubu Sportowego „Spójnia” i stadniny koni
– biuro otwarte dla czworonogich przyjaciół naszych pracowników
– ping-pong i piłkarzyki na terenie biura
– klimatyczna kantyna z gorącą kawą
– owocowo-warzywne wtorki ;-P
– foodtracki w różne letnie dni tygodnia na terenie kompleksu
– spotkania i imprezy integracyjne, zarówno w ramach zespołów, jak i dla całej agencji
– brak dress code’u

Data publikacji: 2024-04-12

Liczba wyświetleń: 700

To ogłoszenie korzysta z zewnętrznego systemu rekrutacyjnego.

Klikając przycisk poniżej zostaniesz do niego przekierowany:

Przejdź do serwisu rekrutacyjnego