Praca w branży gier

Tester Gier - Stażysta

dla Chronospace w Sopot

Inne Testowanie

Marzysz o pracy w branży gier? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie i rozwinąć swoje umiejętności? Dołącz do naszego zespołu jako Tester Gier na płatnym stażu i zacznij swoją ekscytującą przygodę w świecie gamingu!

Kim jesteśmy?
Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się studiem gamingowym z siedzibą w Sopocie. Nasze studia, Chronospace i Odd Inn, tworzą innowacyjne gry, wykorzystując najnowsze technologie, takie jak Unity3D, Unreal Engine oraz AR/VR.
Dołączając do nas, zyskasz możliwość rozwoju w dynamicznym środowisku, pracy z najlepszymi w branży i realizacji ambitnych projektów. Oferujemy atrakcyjne warunki stażu, elastyczne godziny pracy i możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Co oferujemy?

  • Staż z możliwością przedłużenia i stałego zatrudnienia
  • Pracę w młodym, pełnym pasji zespole, który ceni sobie kreatywność i innowacyjność
  • Udział w tworzeniu gier, które podbijają serca graczy na całym świecie
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w testowaniu gier i pracy z najnowszymi technologiami
  • Mentoring i wsparcie doświadczonych specjalistów, którzy pomogą Ci rozwinąć Twoje umiejętności
  • Przyjazną atmosferę, elastyczne godziny pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity (m.in. dopłaty do karty MultiSport, pizza w piątki!)

Czego oczekujemy?

  • Pasji do gier i chęci rozwijania swojej kariery w branży gamingowej
  • Doskonałej spostrzegawczości i dbałości o szczegóły
  • Umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość metodologii Agile i Scrum oraz narzędzi do śledzenia zadań (np. Jira, ClickUp, Asana)

Twoje zadania

  • Testowanie gier na różnych platformach i urządzeniach
  • Identyfikowanie, raportowanie i dokumentowanie błędów oraz sugestie ulepszeń
  • Tworzenie planów testów i przeprowadzanie testów regresyjnych
  • Współpraca z zespołem deweloperskim w celu zapewnienia najwyższej jakości naszych gier

Nie przegap tej niesamowitej okazji, aby rozpocząć swoją karierę w branży gier! Aplikuj już dziś i dołącz do naszego zespołu pełnego pasji i zaangażowania. Wyślij swoje CV wraz z krótkim listem motywacyjnym na adres: rekrutacja@chronospace.pl lub kliknij w przycisk "Aplikuj". W tytule maila wpisz "Staż na stanowisku Testera Gier".
Gwarantujemy, że praca u nas to nie tylko rozwijanie Twoich umiejętności, ale także świetna zabawa i satysfakcja z tworzenia gier, które podbijają serca graczy na całym świecie. Nie czekaj, aplikuj już dziś i zacznij swoją przygodę w świecie gamingu razem z nami!

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

Data publikacji: 2024-04-24

Liczba wyświetleń: 1709

Zobacz jak dodać kilka załączników na raz (otworzy się w nowym oknie). Możesz wybrać do 5 plików o maksymalnym łącznym rozmiarze 7 MB.

Zabezpieczenie przed spamem:
Miauczy i łapie myszy - co to za zwierzę? :)