Praca w branży gier

Senior Gameplay Designer

dla Paradark Studio w Kraków lub zdalnie

Praca stała Design

Hej, Paradark Studio poszukuje utalentowanej osoby na stanowisko Senior Gameplay Designer

Jesteśmy niezależnym studiem z Krakowa, które obecnie pracuje nad grą z gatunku action-adventure zatytułowaną ExeKiller

Wymagania:

  • Minimum 5 lata doświadczenia
  • Co najmniej jeden ukończony tytuł AA/AAA
  • Bardzo dobra znajomość systemu Blueprintów w Unreal Engine 5
  • Umiejętność organizacji pracy w zespole
  • Samodzielność oraz umiejętna organizacja swojej pracy
  • Bardzo dobra znajomość rynku gier w szczególności gatunku action adventure
  • Umiejętność tworzenia jasnych i czytelnych tabel oraz grafów
  • Dobra znajomość j. angielskiego

Obowiązki:

  • Tworzenia i aktualizowanie klarownej i zwięzłej dokumentacji
  • Projektowanie i prototypowanie mechanik i systemów rozgrywki (walka, handel, itp)
  • Tworzenie przejrzystej i wydajnej logiki w Blueprintach
  • Balansowanie rozgrywki
  • Projektowanie przebiegu rozgrywki, zdarzeń, rozmieszczanie wrogów itp
  • Wdrażanie gotowych mechaniki, systemów i funkcji gry, które poprawiają ogólne wrażenia z rozgrywki.
  • Uczestniczenie w testach gry w celu zbierania i analizowania opinii graczy, aby zidentyfikować możliwości ulepszenia mechaniki i systemów gry

Mile widziane:

  • Znajomość Gameplay Ability System w UE5
  • Znajomość systemu kontroli wersji Perforce
  • Zainteresowanie grami typu Immersive Sim

Oferujemy:

  • Współpraca na podstawie UOD bądź B2B,
  • Pracę przy ciekawym projekcie w kreatywnym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca stacjonarna w naszym studio w Krakowie lub zdalnie
  • Szkolenia
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin pracy z pakietem dni wolnych oraz elastyczne godziny pracy (core hours: 11-16)
  • Karta Multisport oraz prywatna opieka medyczna

Prosimy o przesłanie kandydatury na adres jobs@paradarkstudio.com z tytułem Senior Gameplay Designer.

  • Prosimy o załączenie CV oraz fragmentu dokumentacji
  • Odpowiadamy tylko wybranym kandydatom

Prosimy o dodanie w zgłoszeniu klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Paradark Studio sp. z o.o dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

W przypadku, gdy chcesz, aby Twoja aplikacja była rozpatrywana również w innych procesach rekrutacyjnych umieść w CV również poniższą klauzulę:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Paradark Studio sp. z o.o moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016).”

Data publikacji: 2024-07-04

Liczba wyświetleń: 639