Praca w branży gier

Marketing Content Creator

dla Gaming Factory S.A. w Zdalnie

Praca stała Grafika i animacja

Zespół Gaming Factory poszukuje pracownika na stanowisko Marketing Content Creator, na pół lub pełen etat.
Jesteśmy wydawcą, który w swoim portfolio ma takie tytuły jak: JDM: Japanese Drift Master, Human Farm, czy też Electrician Simulator. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową: https://gamingfactory.pl

Obowiązki:

  • Tworzenie kreatywnych treści na kanały społecznościowe;
  • Komunikacja ze społecznością graczy;
  • Tworzenie tekstów/opisów do gier.

Wymagania:

  • Bycie graczem ze szczególnym zainteresowaniem rynkiem growym, włączając w to najnowsze wydania i trendy;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (PR/Marketing);
  • Znajomość i umiejętność aktywnego korzystania z platform społecznościowych, takich jak: Facebook, Twitter, Youtube, Instagram, Tik Tok, Reddit, Discord;
  • Znajomość platform sprzedażowych typu Steam, Epic, GOG;
  • Organizacja, punktualność i umiejętność samodzielnej organizacji pracy;
  • Umiejętność posługiwania się programami do edycji wideo (Adobe, DaVinci, etc.);
  • Język angielski w mowie i piśmie na dobrym poziomie;
  • Znajomość różnych portali i forów tematycznych związanych z grami;
  • Umiejętność tworzenia przyciągających uwagę i zabawnych tekstów, które trafiają w gusta graczy;
  • Kreatywne podejście do pracy.

Mile widziane:

  • Język angielski na poziomie C1-C2;
  • Podstawowa znajomość programów graficznych;
  • Umiejętność zgrywania materiałów z gier w celu przygotowywania contentu marketingowego;
  • Znajomość gatunku gier symulacyjnych;
  • Poczucie humoru.

Oferujemy pracę zdalną.

Zapraszamy do wysłania swojego CV oraz portfolio na adres e-mail: contact@gamingfactory.pl lub bezpośrednio przez formularz Skillshot z dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Data publikacji: 2024-07-09

Liczba wyświetleń: 1358