Praca w branży gier

Junior Unity Developer

dla BTC Studios SA w Wrocław ul. Św. Mikołaja 51-52

Praca stała Programowanie

BTC Studios SA (https://www.btc-studios.com)
Praca stacjonarna Wrocław
Wynagrodzenie – 25 – 40 zł/h netto (zależy od poziomu i jakości pracy)
Zakres od 80 do 120 godzin miesięcznie.

BTC Studios SA – producent i wydawca gier i aplikacji mobilnych, doświadczony zespół developerów z własnymi narzędziami rozwijanymi i realizowanymi w Unity.

Zadania
Realizacja w zespole nowego projektu spółki na rozwiniętej własnej technologii BTC Studios.

Wymagania
• Dobra znajomość środowiska Unity
• Znajomość C#
• Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
• Znajomość systemów kontroli wersji

Oferujemy

  • rozwojowe stanowisko i wsparcie doświadczonego Lead Developera przy realizacji projektu.
  • pracę przy dużym rynkowym rozwojowym projekcie mobilnym.
  • świetną atmosferę pracy w małym dynamicznym zespole.

Czekamy na Twoje zgłoszenie. Wyślij je przez formularz Skillshot.

Data publikacji: 2024-07-09

Liczba wyświetleń: 1979