Praca w branży gier

Senior Unreal Engine Developer

dla IT Performance w Zdalnie lub Praca hybrydowa (biuro w Warszawie)

Praca stała Programowanie

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Senior Unreal Engine/C++ Developer.

Nasz klient specjalizuje się w tworzeniu i dystrybucji gier na różne platformy, obecnie pracuje nad grą wyścigową. Celem jest stworzenie gry, która zachwyci graczy unikalnymi szczegółami, realnymi efektami i bardzo dobrą mechaniką. Gra będzie dystrybuowana na PC, a następnie na konsole.

Obowiązki:

  • Rozwój mechaniki nowych wydarzeń i nowych funkcjonalności gry
  • Rozwój misji i fizyki gry
  • Współpraca z zespołem
  • Debugowanie i rozwój AI przeciwników (jeśli będzie taka potrzeba)

Wymagania:

  • Co najmniej 4 lata komercyjnego doświadczenia jako Unreal Engine Developer
  • Bardzo dobra znajomość Unreal Engine (4/5) i C++
  • Znajomość GIT-a
  • Umiejętności debugowania i optymalizacji kodu,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, komunikacja i umiejętność współpracy z zespołem

Mile widziane:

  • Doświadczenie w tworzeniu gier wyścigowych/motoryzacyjnych lub zainteresowanie tą tematyką
  • Doświadczenie w rozwoju gier, w trybie multi-player

Oferujemy:

  • Możliwość pracy zdalnej w 100% (dla chętnych biuro na Warszawskim Żoliborzu)
  • Stabilna, długofalowa współpraca w oparciu o B2B lub Umowę o Dzieło
  • Stawka (15 000 - 22 000) netto/mc w zależności od doświadczenia
  • 20 dni wolnych od pracy/świadczenia usług w pełni płatnych

Data publikacji: 2024-07-10

Liczba wyświetleń: 510