Praca w branży gier

3D Artist (Vehicle/Car)

dla IT Performance w Zdalnie lub Praca hybrydowa (biuro w Warszawie)

Praca stała Grafika i animacja

Poszukujemy doświadczonego 3D Artysty specjalizującego się w modelowaniu pojazdów i samochodów. Praca jest dedykowana dla naszego klienta, który specjalizuje się w produkcji i dystrybucji gier (głównie na PC i Konsole).

Wymagania:

  • Doświadczenie w modelowaniu 3D, ze szczególnym uwzględnieniem pojazdów i samochodów.
  • Biegła znajomość oprogramowania do tworzenia grafiki 3D (np. Blender, Maya, 3ds Max).
  • Umiejętność tworzenia realistycznych tekstur i materiałów.
  • Znajomość zasad optymalizacji modeli 3D.
  • Umiejętność pracy zdalnej i zarządzania czasem.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Obowiązki:

  • Do Twoich codziennych obowiązków będzie należało tworzenie wysokiej jakości modeli 3D zgodnie z wytycznymi projektowymi.
  • Będziesz odpowiedzialny/a za przygotowanie tekstur, optymalizację modeli pod kątem wydajności oraz - współpracę z zespołem programistów i projektant
  • Tworzenie wysokiej klasy, realistycznych modeli 3D sportowych samochodów z wykorzystaniem High Poly
  • Optymalizacja topologii i finalizacja wyglądu
  • Dbanie o ogólny styl graficzny gry i jakość grafiki
  • Kreowanie i utrzymywanie spójnej wizji artystycznej w projekcie

Wymagania:

  • Co najmniej 3 lata na podobnym stanowisku
  • Wysokie umiejętności w zakresie tworzenia realistycznych modeli 3D sportowych aut, z uwagą na każdy szczegółów
  • Dobra znajomość: High Poly, Blendera, 3ds Max lub Maya
  • Duże zainteresow3anie motoryzacją lub/i grami wyścigowymi
  • Znajomość silnika Unreal Engine

Oferujemy:

  • Możliwość 100% pracy zdalnej (dla chętnych biuro znajduje się w Warszawie)
  • Umowa o dzieło: (8 000 – 12 000) NETTO/mc + płatne dni wolne
  • B2B: (8 000 – 12 000) pln/mc + VAT, plus płatne dni wolne

Data publikacji: 2024-07-11

Liczba wyświetleń: 1424