Praca w branży gier

Level Designer/Artist

dla IT Performance w Zdalnie lub Praca hybrydowa (biuro w Warszawie)

Praca stała Design

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Level Designer/Artist. Praca jest dedykowana dla klienta, który specjalizuje się w tworzeniu, oraz dystrybucji gier na różne platformy.

Obowiązki:

  • Projektowanie i tworzenie poziomów gier
  • Tworzenie spójnych Assetów 3D do poziomów gry,
  • Ścisła współpraca i ułatwianie komunikacji między innymi dyscyplinami zaangażowanymi w tworzenie poziomów, narzędzi i technologii rozgrywki
  • Kreowanie i optymalizowanie gameplayu na poziomach

Wymagania:

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w GameDev
  • Doświadczenie w pracy z silnikiem Unreal Engine (preferowane)
  • Wysokie umiejętności tworzenia poziomów gry oraz Assetów 3D
  • Kreatywność, pomysłowość i umiejętność pracy z ludźmi i realizowania wspólnie określonego celu,
  • Umiejętności pracy w zespole, ale również samodzielnie
  • Chęć do ciągłego rozwoju

Oferujemy:

  • Możliwość 100% pracy zdalnej (dla chętnych biuro znajduje się w Warszawie)
  • Praca przy rozwojowych projektach
  • B2B: (8 000 - 12 000) pln/mc + VAT
  • Umowa o Zlecenie: (8 000 - 12 000) pln na rękę/mc
  • 20 płatnych dni wolnych od pracy/świadczenia usług

Data publikacji: 2024-07-11

Liczba wyświetleń: 1049