Praca w branży gier

Producent / project manager

dla Bluekey Sp. z o.o. w Poznań / zdalnie

Praca stała Zarządzanie

Bluekey poszukuje Producenta/project managera, zarządzającego wytwarzaniem cyfrowych adaptacji gier planszowych.

Obowiązki:

  • Zarządzanie zespołem produkcyjnym, w tym zakresem i planem zespołu programistycznego i graficznego
  • Nadzorowanie całego procesu produkcji gier, w tym planowania, budżetowania i zarządzania zasobami w ramach budżetu i zgodnie ze standardami jakości
  • Realizacja terminowa funkcyjności projektu i kamieni milowych w ramach określonego budżetu
  • Nadzorowanie standardów jakości projektu
  • Zarządzanie i nadzorowanie spójności projektu
  • Komunikacja z zewnętrznymi interesariuszami, w tym wydawcami i partnerami dystrybucyjnymi oraz zewnętrznymi dostawcami
  • Pozyskiwanie podwykonawców i koordynowanie ich pracy
  • Usprawnianie wewnętrznych procesów rozwoju
  • Prowadzenie analizy ryzyka dla projektu

Wymagania:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w branży gier na stanowisku project managera, producenta lub pokrewnym
  • Co najmniej dwa opublikowane tytuły gier
  • Wysoka organizacja, doskonałe umiejętności kierownicze
  • Zdolności przywódcze i umiejętność skutecznego poruszania się w dynamicznym, małym środowisku zespołowym
  • Wysokie umiejętności w zakresie zarządzania zespołem, komunikacji, organizacji, realizacji celów
  • Wiedza na temat cyklu tworzenia gier, obejmująca zarówno aspekty techniczne, jak i kreatywne
  • Umiejętność spokojnego działania pod presją, punktualność i ustalanie priorytetów zadań

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem pracującym całkowicie zdalnie
  • Znajomość systemów do zarządzania projektami oraz PlasticSCM
  • Doświadczenie w tworzeniu gier w Unity
  • Doświadczenie z PC, konsolami lub mobilnymi

Oferujemy:

  • Część etatu w zależności od liczby realizowanych projektów
  • Rodzaj umowy - kontrakt B2B lub umowa cywilnoprawna
  • Możliwość realizacji wiodącej roli w niezależnym studiu
  • Praca w modelu hybrydowym lub w pełni zdalnym
  • Elastyczne godziny pracy

Data publikacji: 2024-07-15

Liczba wyświetleń: 1392