Praca w branży gier

2D Artist / Animator

dla Polished Games w Wrocław / Zdalnie

Zlecenie Grafika i animacja

Poszukiwana kreatywna, doświadczona i odpowiedzialna osoba, która będzie wspierać nasze studio swoim talentem artystycznym i umiejętnościami technicznymi z zakresu grafiki 2D i animacji! Jako firma tworzymy gry niezależnie, z pasji i na własnych zasadach. Szukamy ambitnych i doświadczonych pasjonatów, z którymi będziemy mogli stworzyć coś naprawdę wyjątkowego. Dokładny zakres prac, budżet i format zlecenia są do indywidualnego ustalenia - jesteśmy mocno elastyczni.

Zadania na stanowisku:

  • Tworzenie animacji 2D. Od przygotowania przygotowania modelu, rigu, animacji aż po export.
  • Umiejętność tworzenia assetów 2D w stylu naszej gry
  • Przygotowywania rigów do użycia z wieloma skinami
  • Współpraca z naszym artystą w celu stworzenia animacji
  • Dbałość o optymalizację animacji pod kątem wydajności i płynności.
  • Wprowadzanie poprawek na podstawie feedbacku od zespołu

Nasze oczekiwania:

  • Znajomości animacji szkieletowej 2D oraz oprogramowania Spine 2D.
  • Znajomość programu Photoshop (umiejętność oddzielania elementów assetu, przygotowywania ich do animacji oraz digital paintingu)
  • Ukończone projekty w portfolio
  • Znajomość angielskiego

Na duży plus:

  • Doświadczenie w Unreal Engine 5
  • Umiejętność tworzenia VFX

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie rozliczane na zasadach B2B lub UoD
  • pracę zdalną w elastycznych godzinach
  • znaczący wpływ na kształt realizowanych projektów

Zgłoszenia (wraz z portfolio) prosimy kierować przez formularz Skillshot lub na adres: hr@polishedgames.com.

Jeśli jesteś animatorem z pasją, ale nie posiadasz umiejętności rysowania, to również zachęcamy do zgłoszenia swojej aplikacji!

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polished Games sp. z o.o w celu udziału w rekrutacji.”

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) informujemy, że:

  1. Administratorem danych osobowych jest Polished Games Spółka z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, Al. Wiśniowa 47, 53-126 Wrocław.
  2. W celu uzyskania informacji o procesach przetwarzania danych osobowych należy skontaktować się z Administratorem, pisząc na adres korespondencyjny (Al. Wiśniowa 47, 53-126 Wrocław) lub osobiście w biurze w siedzibie Administratora.
  3. Dane osobowe będą przetwarzane: a) w celu rekrutacji, na podstawie uzyskanej zgody, (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), b) w celu rekrutacji i wyłonienia kandydata, na podstawie Kodeksu pracy (art. 22(1) ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz art. 6 ust. 1 lit. C RODO), c) w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji, jeśli kandydat wyraził na to zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).
  4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty świadczące na rzecz Administratora usługi kadrowe, usługi IT, usługi administracyjne, operatorzy pocztowi, kurierzy, banki.
  5. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia rekrutacji. W przypadku udzielenia odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby przyszłych rekrutacji jednak nie dłużej niż przez okres 1 roku.
  6. Osoba, której dane dotyczą posiada prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, sprostowania swoich danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, a także do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celu realizacji uzasadnionych prawnie interesów Administratora, w przypadkach uzasadnionych szczególną sytuacją. Ponadto przysługuje Państwu prawo do cofnięcia w każdym momencie zgody na przetwarzanie danych, w zakresie w jakim stanowi ona podstawę ich przetwarzania. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  7. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do udziału w rekrutacji.
  9. Dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji.
  10. Dane osobowe nie są przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych.

Data publikacji: 2024-07-18

Liczba wyświetleń: 961