Praca w branży gier

Live Ops Designer w Whitemoon

dla Whitemoon w Wrocław

Praca stała Design

Jesteśmy wrocławskim studiem z ponad 12-letnim doświadczeniem w gatunku MMORPG. Nasz zespół to 30 pełnych pasji profesjonalistów. Nasza gra – Broken Ranks – to MMORPG osadzone w świecie fantasy. Graficznie i gameplayowo przypomina klasyczne tytuły jak Baldur’s Gate, Diablo, HoM&M. Rzut izometryczny + walki turowe – podobnie jak HoM&M 5 i 6. Gra jest dostępna na PC, ale pracujemy nad wersjami mobilnymi na iOS i Androida.
Krótki trailer wersji nad którą aktualnie pracujemy znajdziesz na naszej stronie:
Zapraszamy Cię, abyś razem z nami jeszcze bardziej rozwinął swoje profesjonalne umiejętności przy tym unikalnym w polskim gamedevie projekcie, jakim jest gra MMORPG.

Zadania:

  • Definiowanie i monitorowanie KPI gry we współpracy z analitykiem.
  • Tworzenie raportów i rekomendacji na podstawie zebranych danych.
  • Wdrażanie i optymalizacja strategii Live Ops w celu zwiększenia zaangażowania i retencji graczy.
  • Tworzenie i udoskonalanie strategii monetyzacji gry.
  • Wsparcie przy balansowaniu ekonomii w grze.
  • Współpraca z zespołem w celu identyfikacji i rozwiązywania problemów.
  • Udział w planowaniu i egzekucji eventów w grze.
  • Regularna analiza rynku oraz konkurencji w celu identyfikacji najlepszych praktyk.

Wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży gier.
  • Zaawansowane umiejętności analityczne.
  • Znajomość narzędzi i terminologii umożliwiająca sprawną komunikację z analitykami.
  • Umiejętność pracy z dużymi zbiorami danych i wyciągania trafnych wniosków.
  • Znajomość rynku gier i trendów w branży gamedev w szczególności z segmentu F2P i MMORPG.
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz doskonałe zdolności komunikacyjne.
  • Kreatywność i umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • Luźne godziny pracy (core hours: 10:00 - 15:00).
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności.
  • Super atmosferę.
  • Bezcrunchowy system pracy.
  • Praca na miejscu we Wrocławiu w biurze tuż przy parku Grabiszyńskim.
  • Możliwość pracy w zgranym i sympatycznym zespole z bardzo pomocnymi osobami z pasją.
  • Wpływ przy podejmowaniu istotnych decyzji dla projektu i pozostawienie swojego śladu w gamedevie.

Czekamy na Twoje zgłoszenie pod adresem mailowym: jobs@whitemoon.com.

W zgłoszeniu prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) w związku z udziałem w obecnej rekrutacji prowadzonej przez Krzysztof Danilewicz Whitemoon System, w przyszłości, na wypadek, gdyby obecny proces rekrutacyjny przebiegł pomyślnie dla innego kandydata. Wyrażoną przeze mnie zgodę mogę cofnąć w dowolnym momencie i nie będzie to miało wpływu na zgodność z obowiązującym prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem."

Data publikacji: 2024-07-18

Liczba wyświetleń: 726