Praca w branży gier

Mid Unity3D Programmer

dla Beast Games S.A. w Gdańsk lub zdalnie

Praca stała Programowanie

Twórcy gry Animal Rivals: Up In The Air oraz Rise Eterna War - Beast Games S.A. poszukują osoby na stanowisko Unity3D Programmer.

Obowiązki:

Do zadań kandydata należeć będzie tworzenie gier od podstaw na PC oraz konsole a także pisanie różnych narzędzi wspomagających etap programowania.

Czego wymagamy:

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie komercyjne
  • Dobrej znajomości języka C#
  • Znajomości wzorców projektowych
  • Umiejętności pisania czystego kodu
  • Umiejętności optymalizacji gry
  • Umiejętności tworzenia różnych mechanik
  • Umiejętności współpracy z zespołem
  • Samodzielności i sumienności
  • Odpowiedzialności

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość programów graficznych
  • Znajomość HLSL lub ShaderGraph
  • Dbanie o stronę graficzną swoich projektów - jeśli robisz dobre wizualnie gry to dla nas duży atut
  • Znajomość HDRP
  • Znajomość procesu portowania na konsole
  • Język angielski na poziomie B1 lub wyżej
  • Status studenta

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy (core hours 10-14)
  • Pracę przy dużym projekcie dla zagranicznego klienta
  • Realny wpływ na kształtowanie się projektu
  • Niekorporacyjną atmosferę
  • Niezliczone ilości kawy i chill room
  • Umowę o dzieło, zlecenie lub B2B
  • Kartę multisport dla zainteresowanych

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu prześlij nam swoje CV wraz z linkiem do portfolio.

*Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
**Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w celach rekrutacyjnych przez Beast Games S.A., z siedzibą w Gdańsku przy ul. Uphagena 27, 80-237 Gdańsk, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000)."

Data publikacji: 2024-07-24

Liczba wyświetleń: 1553