Praca w branży gier

GameDev UE/C++ Developer

dla IT Performance w Zdalnie lub Praca hybrydowa (biuro w Warszawie)

Praca stała Programowanie

Bezpośrednio dla klienta, który dynamicznie się rozwija poszukujemy kandydata/ki w obszarze GameDev. Od roku zespół w projekcie wzrósł aż ponad 2-krotnie. Obecnie rozpoczęły się nowe rekrutacje m.in. na stanowisko: Unreal Engine/C++ Developer, który dołączy do zespołu i pomoże nam w tworzeniu innowacyjnej gry z kategorii AAA+.

Obowiązki:

  • Projektowanie, rozwój i optymalizacja kodu w Unreal Engine z użyciem C++
  • Współpraca z zespołem projektantów, artystów i innych programistów w celu implementacji nowych funkcji i mechanik gry
  • Debugowanie i rozwiązywanie problemów technicznych
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej
  • Uczestnictwo w procesie przeglądu kodu oraz dzielenie się najlepszymi praktykami

Wymagania:

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w programowaniu w Unreal Engine i C++
  • Praktyczna znajomość zasad programowania obiektowego
  • Doświadczenie w pracy z silnikiem Unreal Engine 4/5 (UE4/5)
  • Znajomość narzędzi i procesów związanych z developmentem gier, takich jak version control (Git, Perforce)
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • Dobre umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w tworzeniu gier multiplayer
  • Portfolio zrealizowanych projektów

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: B2B lub Umowa o Dzieło. Stawka od 8 000 do 15 000 netto/mc w zależności od doświadczenia
  • Stabilną, długofalową współpracę na pełen etat
  • Możliwość 100% pracy zdalnej lub w biurze w Warszawie
  • Dostęp do najnowszych narzędzi i technologii
  • Udział w interesujących i ambitnych projektach
  • Przyjazne środowisko pracy i możliwości rozwoju zawodowego

Data publikacji: 2024-07-25

Liczba wyświetleń: 901