Praca w branży gier

Programista Unity

dla EPICVR w Kraków lub zdalnie

Praca stała Programowanie

Pracujemy nad ambitnymi grami VR o międzynarodowym potencjale. Poszukujemy Programisty (silnik Unity) który wesprze nasze zespoły produkcyjne.

KOGO SZUKAMY:
Szukamy młodych (i nie tylko) oraz ambitnych wilków na stanowisko Unity Developera, który z wilczym apetytem pragnie chłonąć wiedzę z dziedzin szeroko pojętych w ramach silnika graficznego Unity. Chcesz osiągnąć sukces? Aplikuj do nas!

OBOWIĄZKI:
• Rozwój oraz tworzenie od podstaw gier i aplikacji pisanych w silniku Unity;
• Wsparcie członków zespołu;
•. Myślenie, zaangażowanie, wychodzenie poza zakres Twoich obowiązków;
• Sporządzanie dokumentacji technicznej oraz projektowej;
• Indywidualny rozwój i badanie technologii, którą będziesz mógł/mogła przełożyć na realizowane projekty;

WIEDZA, KTÓRA NIE POWINNA BYĆ CI OBCA:
• Dobra znajomość silnika Unity (2019+) oraz języka C# (projekty potwierdzone przez portfolio);
• Znajomość systemu kontroli wersji GIT;
• Tworzenie optymalnego kodu według standardów SOLID oraz dobrych praktyk programowania (między innymi wzorce projektowe);
• Umiejętność optymalizacji i refaktoryzacji kodu oraz aplikacji;
• Znajomość standardu SRP, URP oraz HDRP;
• Tworzenie UI;

MILE WIDZIANE:
• Doświadczenie przy grach/aplikacjach VR ;
• Znajomość baz danych SQL oraz innych języków programowania;
• Wiedza na temat postprocessingu;
• Oprogramowywanie animacji i znajomość timeline’u;
• Wiedza na temat systemu cząstek (głównie Particle System oraz VFX graph);
• Wiedza na temat shaderów (Shader Graph);
• Umiejętność korzystania z zewnętrznych bibliotek;
• Umiejętność tworzenia poziomów (level design) oraz ustawiania świateł;
• Doświadczenie w pracy z systemami opartymi na Arduino;
• Doświadczenie w publikacji i certyfikacji aplikacji Android, iOS;

DODATKOWYM ATUTEM BĘDĄ:
• Znajomość zasad SCRUM, JIRA i metodyki zwinnej;
• Umiejętność pracy w zespole;
• Pasja do gier oraz technologii VR;

OFERUJEMY:
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Możliwość pracy zdalnej (lub w naszym krakowskim biurze),
• Udział w szybko rozwijającej się firmie z apetytem na globalny sukces:),
• Dodatkowe kursy i szkolenia

Jeśli znudziła Cię praca w aktualnym miejscu - szukasz wyzwań i chcesz realizować projekty, z których będziesz dumny – aplikuj do nas. Poznaj nieograniczony potencjał gier VR!

UWAGA - warunkiem koniecznym przejścia procesu rekrutacji jest wykonanie zadania testowego. Udostępnimy je drogą mailową wybranym kandydatom.

Data publikacji: 2024-08-27

Liczba wyświetleń: 1871

Zobacz jak dodać kilka załączników na raz (otworzy się w nowym oknie). Możesz wybrać do 5 plików o maksymalnym łącznym rozmiarze 7 MB.

Zabezpieczenie przed spamem:
Miauczy i łapie myszy - co to za zwierzę? :)