Praca w branży gier

VR Unity Developer

dla LynxByte Games w Kraków lub zdalnie

Praca stała Programowanie

Jesteśmy studiem zajmującym się portowaniem gier na konsole Nintendo Switch, PlayStation, Xbox oraz VR.

Poszukujemy do naszego zespołu:

VR Unity Developer [mid, senior]

który pomoże nam przy portowaniu gier (duże, znane tytuły AA lub AAA).

Zadania:

  • Portowanie gier na VR (Oculus i SteamVR)
  • Optymalizacja gry pod architekturę VR
  • Implementacja zmian w designie, sterowaniu oraz UI gry
  • Przygotowanie gry pod certyfikację i deployment
  • Współpraca z grafikami, QA oraz designerami

Wymagania:

  • Znakomita umiejętność programowania w C# i Unity
  • Doświadczenie w pracy jako programista Unity [minimum 2 lata] w tym koniecznie wydane gry na VR (prosimy o podanie tytułów w CV lub we wiadomości).
  • Znajomość systemu kontroli wersji (Git) Doświadczenie w dostosowywaniu gier do wymogów VR

Mile widziane:

  • Ogólna wiedza z grafiki 2D i 3D
  • Bycie aktywnym graczem :)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie miesięczne lub za wykonany projekt adekwatnie do doświadczenia (B2B lub umowa zlecenie/dzieło)
  • Praca w 100% zdalna lub hybrydowa w Krakowie
  • Elastyczne godziny pracy (bez core hours - pracujesz kiedy chcesz)
  • Wpływ na ostateczny kształt gry

Osoby zainteresowane prosimy o kontaktowanie się przez formularz kontaktowy poniżej. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli w CV lub we wiadomości:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). “

Dziękujemy za zainteresowanie :)

Data publikacji: 2024-09-03

Liczba wyświetleń: 707

Zobacz jak dodać kilka załączników na raz (otworzy się w nowym oknie). Możesz wybrać do 5 plików o maksymalnym łącznym rozmiarze 7 MB.

Zabezpieczenie przed spamem:
Miauczy i łapie myszy - co to za zwierzę? :)