Game designer / Game Economy Designer do prototypu gry mobilnej - konsulting

dla Mobile Manager Games w Cała Polska

Zlecenie Design

Do nowo powstającej gry mobilnej Arcade Idle Tycoon (w stylu My Perfect Hotel) poszukujemy doświadczonego game designera z doświadczeniem w projektowaniu gier mobilnych F2P.

Doświadczenie w szybkim prototypowaniu gier mobilnych Arcade Idle będzie dużym atutem.

Kluczowe obowiązki:

  • Zaprojektowanie od zera szczegółowej koncepcji pierwszych 3 poziomów gry arcade idle
  • Tworzenie i balansowanie systemów gry (progresja, nagrody, monetyzacja)
  • Współpraca z zespołem przy wdrażaniu i doskonaleniu mechanik rozgrywki
  • Definiowanie zawartości dla głównych aspektów gry i meta-gry

Co oferujemy:

  • długotrwałą możliwość współpracy przy projekcie
  • wynagrodzenie za konsultacje 1 godzina (50 - 200 zł)

W zgłoszeniu wyślij link do projektów przy których pracowałeś lub pracowałaś. Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z game designem nie wysyłaj zgłoszenia. Czekam wyłącznie na zgłoszenia od game designerów z doświadczeniem.

Data publikacji: 2024-09-23

Liczba wyświetleń: 875

Zobacz jak dodać kilka załączników na raz (otworzy się w nowym oknie). Możesz wybrać do 5 plików o maksymalnym łącznym rozmiarze 7 MB.

Zabezpieczenie przed spamem:
Miauczy i łapie myszy - co to za zwierzę? :)