Praca w branży gier

Level Designer [mid]

dla Fumi Games w Warszawa / Zdalnie

Praca stała Design

Cześć!

Fumi Games to niewielki zespół z backgroundem w animacji, tworzący gry indie od 2020 roku. Mogliście o nas słyszeć przy okazji Galaxy Taxi oraz zapowiedzianego niedawno FPS’a pod tytułem Mouse.

Nasz zespół składa się z doświadczonych developerów specjalizujących się w tworzeniu gier na silniku Unity. Dzięki skali firmy każda i każdy z nas ma realny wpływ na projekty, które tworzymy. Cechuje nas kreatywność, zaangażowanie i ciągła chęć dopieszczania efektów naszej pracy.

Poszukujemy osoby na stanowisko Level Designer (mid)

W ramach tego stanowiska, Twoimi zadaniami będą:

  • Projektowanie, budowanie i iterowanie poziomów- od wersji “papierowej”, przez blockout, do wsparcia level artu
  • Współpraca z zespołami artystycznymi, narracyjnymi, game designem, audio i programistami- wszystko po to, by upewnić się, że dobrze realizujemy wizję projektu
  • Tworzenie dokumentacji opisującej poziomy dla pozostałych zespołów
  • Branie udziału w spotkaniach feedbackowych
  • Poszukiwanie inspiracji w innych grach FPS, zarówno starszych jak i nowszych

Od kandydatek i kandydatów oczekujemy:

  • 2+ lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Zaawansowanej znajomość silnika Unity
  • Zainteresowania jednoosobowymi grami FPS
  • Dobrych zdolności komunikacyjnych, szczególnie na płaszczyźnie przedstawiania jasno swoich pomysłów innym działom
  • Dobrego rozumienia procesów designerskich. Umiejętności pracy w grupie

Dodatkowymi atutami będą:

  • Przynajmniej jedna komercyjnie wydana gra
  • Znajomość zasad level artu
  • Umiejętność skryptowania w Unity
  • Znajomość GITa
  • Brak alergii na JIRĘ

Oferujemy:

  • Pitos w przedziale 6 - 9 netto (w zależności od typu umowy: B2B, UoP,UZ )
  • Pracę przy ciekawym projekcie, który już porwał odbiorców
  • Możliwość rozwoju
  • Realny wpływ na projekt
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej lub pracę w biurze w sercu warszawskiego Mokotowa
  • Pracę w zaangażowanym, niewielkim zespole, który stawia na jakość, nie ilość

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres i portfolio wraz z poniższą klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Data publikacji: 2024-10-01

Liczba wyświetleń: 1542

Zobacz jak dodać kilka załączników na raz (otworzy się w nowym oknie). Możesz wybrać do 5 plików o maksymalnym łącznym rozmiarze 7 MB.

Zabezpieczenie przed spamem:
Miauczy i łapie myszy - co to za zwierzę? :)