Praca w branży gier

Project Manager dla Mixed Reality/AI

dla RTE w Warszawa / zdalnie

Praca stała Zarządzanie

Opis stanowiska:

Do naszego zespołu poszukujemy doświadczonego Project Managera, który będzie zarządzał innowacyjnymi projektami technologicznymi z obszaru VR, AR oraz GenAI. Jeśli masz doświadczenie w prowadzeniu projektów Mixed Reality oraz doskonale czujesz się w dynamicznym środowisku pracy, to stanowisko może być dla Ciebie.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie projektów Mixed Reality.
  • Ścisła współpraca z zespołami developerskimi, UX/UI oraz grafikami 3D (Unity3D), koordynowanie prac oraz monitorowanie realizacji harmonogramów.
  • Uczestnictwo w codziennych spotkaniach projektowych (daily), raportowanie postępów podczas spotkań dla klientów lub instytucjonalnych koordynatorów projektów (EN).
  • Wdrażanie rozwiązań automatyzujących procesy projektowe przy wykorzystaniu narzędzi GenAI.
  • Uczestnictwo w konferencjach i targach, wspieranie partnerów biznesowych firmy w promowaniu naszych rozwiązań technologicznych.

Wymagania: must have

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Project Managera w projektach wykorzystujących Unity3D, szczególnie w projektach Mixed Reality.
  • Znajomość podstaw Unity3D oraz Figmy.
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i zdolność do efektywnego zarządzania zespołami oraz procesami projektowymi.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) – raportowanie oraz komunikacja z partnerami zagranicznymi i instytucjami UE.
  • Elastyczność czasowa (praca głównie zadaniowa)

Wymagania: nice to have

  • Znajomość narzędzi GenAI i automatyzacji procesów.

Proces rekrutacji:

  • Wymagane referencje od poprzednich pracodawców, które zostaną zweryfikowane.
  • Prosimy o przesłanie CV/portfolio z opisem zarządzanych, kluczowych projektów.

Co oferujemy:

  • Współpracę na zasadach B2B.
  • Możliwość pracy zdalnej lub na miejscu w Warszawie.
  • Pracę przy najnowszych technologiach VR, AR oraz AI w międzynarodowych projektach.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się branży technologicznej.

Data publikacji: 2024-10-10

Liczba wyświetleń: 676

Zobacz jak dodać kilka załączników na raz (otworzy się w nowym oknie). Możesz wybrać do 5 plików o maksymalnym łącznym rozmiarze 7 MB.

Zabezpieczenie przed spamem:
Miauczy i łapie myszy - co to za zwierzę? :)