Praca w branży gier

3D Artist / Architekt Wnętrz

dla SenseVR w Warszawa

Praca stała Grafika i animacja

SENSEVR to dynamicznie rozwijający się startup. Naszą misją jest, aby dzięki naszej technologii 3D/AR, każdy mógł znaleźć swój idealny dom. Współpracujemy z deweloperami, architektami, producentami domów modułowych.

Jesteśmy na etapie skalowania naszego produktu, czyli platformy Qupto Cloud. Szukamy ciekawych, energicznych i nie bojących się wyzwań osób. Jeśli lubisz szybki rozwój, dynamikę, rozwiązywanie problemów, to z niecierpliwością czekamy na Twoja kandydaturę!

Do naszego Warszawskiego biura szukamy osoby na stanowisko Artysta 3D z doświadczeniem w architekturze wnętrz, wizualizacjach oraz grafice 3D. Kluczowe jest to, aby naprawdę lubić architekturę, pracę z zespołem, oraz osiąganie maxiumum jakości/fotorealizmu w grafice 3D.

Obowiązki:

  • Wykończenie/teksturowanie modeli budynków i mieszkań oraz uzupełnienie wnętrz w elementy wykończenia takich jak: meble, elementy oświetlenia etc. w oprogramowaniu Blender/Unreal i in.
  • Modelowanie i tworzenie Assetów 3D (do wnętrz mieszkań, otoczeń miasta, terenów zielonych)
  • Wdrażanie opracowanych styli wnętrz mieszkań oraz indywidualnych wykończeń wnętrz
  • Tworzenie Wizualizacji
  • Opracowywanie indywidualnych oraz nowych standardowych styli wnętrz

Wymagania:

  • min 1 rok doświadczenia na stanowisku 3D Artist lub podobnym
  • doświadczenie (niekoniecznie zawodowowe) w zakresie architektury lub architektury wnętrz
  • Znajomość oprogramowania do grafiki 3D (takich jak Blender, SketchUp, VRay lub podobne) na poziomie dobrym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie, B2 lub wyższym
  • Umiejętność pracy w zespole, sprawna komunikacja i odpowiedzialność

Mile widziane:

  • Doświadczenie profesjonalne lub wykształcenie w zakresie architektury kubaturowej i/lub architektury wnętrz
  • Doświadczenie w tworzeniu assetów 3D
  • Umiejętność pracy z klientem

Oferujemy:

  • Praca na pełny etat
  • Stabilne zatrudnienie w uzgodnionej formie współpracy (UoP/UZ/UoD)
  • Wynagrodzenie w zakresie 4000 PLN do 6000 PLN (Mid)
  • 28 dni płatnej niedyspozycji w roku
  • Pakiet Benerfitów: prywatna opieka medyczna, MultiSport, MultiBenefit
  • Pozytywną kulturę pracy w faktycznie młodym zespole :)
  • Sprzęt do pracy
  • Spoko wyjazdy i integracje ;)

Lokalizacja: Warszawa / stacjonarnie

Zgłoszenia bez portfolio nie będą brane pod uwagę.

Data publikacji: 2024-10-13

Liczba wyświetleń: 746

Zobacz jak dodać kilka załączników na raz (otworzy się w nowym oknie). Możesz wybrać do 5 plików o maksymalnym łącznym rozmiarze 7 MB.

Zabezpieczenie przed spamem:
Miauczy i łapie myszy - co to za zwierzę? :)