Praca w branży gier

Grafik 3D

dla Adapt-E w Zabrze

Praca stała Grafika i animacja

Adapt-E to dynamicznie rozwijająca się firma technologiczna działająca w sektorze wojskowym. Specjalizujemy się w tworzeniu symulatorów, systemów treningowych oraz zaawansowanego oprogramowania na zamówienie. Obecnie poszukujemy doświadczonego Grafika 3D, którego zadaniem będzie tworzenie oraz modyfikacja modeli 3D pojazdów wojskowych.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i modyfikowanie modeli 3D pojazdów wojskowych z dbałością o detale i zgodność z rzeczywistymi obiektami.
  • Optymalizacja modeli pod kątem użycia w symulatorach i aplikacjach szkoleniowych.
  • Ścisła współpraca z zespołem programistów oraz inżynierów, aby zapewnić odpowiednią integrację modeli w silnikach Virtual Battle Space (VBS) i Unreal Engine.
  • Tworzenie tekstur oraz implementacja shaderów.

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy jako Grafik 3D, preferowane w branży wojskowej lub symulacyjnej.
  • Bardzo dobra znajomość programu Blender.
  • Umiejętność tworzenia realistycznych modeli pojazdów oraz ich optymalizacji pod kątem wydajności.
  • Doświadczenie w pracy z teksturami i shaderami.
  • Zrozumienie specyfiki pracy nad projektami w branży symulacyjnej, preferowana znajomość silników VBS i/lub Unreal Engine.
  • Umiejętność pracy zespołowej i rozwiązywania problemów technicznych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i umiejętności.
  • Możliwość pracy nad zaawansowanymi projektami w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Pracę z najnowszymi technologiami w międzynarodowych projektach.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia doświadczenia w branży wojskowej i symulacyjnej.

Data publikacji: 2024-10-18

Liczba wyświetleń: 1389

Zobacz jak dodać kilka załączników na raz (otworzy się w nowym oknie). Możesz wybrać do 5 plików o maksymalnym łącznym rozmiarze 7 MB.

Zabezpieczenie przed spamem:
Miauczy i łapie myszy - co to za zwierzę? :)