Praca w branży gier

Programista Unreal Engine

dla President Studio w Zdalnie

Praca stała Programowanie

President Studio poszukuje ambitnych, zdolnych i kreatywnych osób. Pracujemy nad takimi grami jak: Crime Scene Cleaner, Celestial Empire i Ship Builder. Jeżeli cenisz sobie duży wpływ na rozwój projektu oraz sporo wolności twórczej to zapraszamy do zgłoszenia się do nas :)

Szukamy doświadczonego programisty Unreal Engine 5, który pomoże nam w tworzeniu gry z gatunku City Builder. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za implementację mechanik gry, optymalizację wydajności oraz współpracę z innymi członkami zespołu (projektanci, artyści 3D, dźwiękowcy).

Obowiązki

  • Tworzenie i implementacja mechanik gry w Unreal Engine 5
  • Optymalizacja kodu i rozwiązywanie problemów technicznych
  • Współpraca z zespołem projektowym w celu zapewnienia spójności wizji gry
  • Tworzenie narzędzi i systemów wspierających rozwój gry
  • Testowanie i debugowanie rozwiązań w fazie prototypowania i produkcji

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu w Unreal Engine (mile widziane projekty komercyjne)
  • Znajomość Blueprint oraz C++ w Unreal Engine 5
  • Umiejętność optymalizacji kodu pod kątem wydajności
  • Zdolność pracy w zespole, komunikatywność, samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Znajomość GIT'a
  • Pasja do tworzenia gier

Mile widziane

  • Znajomość gier z gatunku City Builder
  • Doświadczenie w pracy przy grach typu City Builder lub grach z rozbudowanymi systemami zarządzania

Oferujemy

  • Praca zdalna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenia adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Duży wpływ na rozwój projektu
  • Luźna, przyjacielska atmosfera w zespole

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV oraz portfolio na adres job@president-studio.com (w temacie wiadomości prosimy o wpisanie nazwy ogłoszenia) lub poprzez formularz skillshot.pl.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Data publikacji: 2024-10-18

Liczba wyświetleń: 879

Zobacz jak dodać kilka załączników na raz (otworzy się w nowym oknie). Możesz wybrać do 5 plików o maksymalnym łącznym rozmiarze 7 MB.

Zabezpieczenie przed spamem:
Miauczy i łapie myszy - co to za zwierzę? :)