Praca w branży gier

Grafik 3D - Generalista

dla Quick Turn Games w zdalnie

Zlecenie Grafika i animacja

O nas

Jesteśmy znajomymi z okolic Wrocławia, którzy założyli kilka lat temu spółkę. Tworzyliśmy silniki graficzne i edytory na różne platformy. Od prawie roku pracujemy nad grą, która jest połączeniem strategii i karcianki z elementami RPG.

Obowiązki

  • Tworzenie stylizowanych modeli 3D
  • Współpraca przy wypracowywaniu finalnego stylu graficznego gry
  • Tworzenie nowych assetów oraz dostosowanie już stworzonych do finalnego stylu graficznego
  • Aktywne wsparcie w innych obszarach tworzenia gry

Idealny kandydat/kandydatka

  • Ma doświadczenie przy tworzeniu modeli 3D do gier
  • Zna Blendera i ma doświadczenie w tworzeniu stylizowanej grafiki 3D
  • Wie jak przygotować asset gotowy do zaimportowania w silniku typu Unreal Engine, Unity, Godot
  • Chce uczestniczyć aktywnie w rozwijaniu gry sypiąc masą pomysłów
  • Płynnie komunikuje się w języku polskim lub angielskim

Oferujemy

  • Kontrakt B2B, zlecenie lub umowa o dzieło w zadeklarowanym wcześniej wymiarze od 4 do 8 godzin dziennie
  • Stawkę 30 - 50 zł za godzinę (możliwe wynagrodzenie w Euro)
  • Współpracę w pełni zdalną (choć warto byśmy choć raz się zobaczyli na żywo nawet po podpisaniu umowy)
  • Współpracę w niemłodym (30+) i niekoniecznie dynamicznym zespole
  • Przejrzystość w podejmowaniu kluczowych decyzji w projekcie
  • Elastyczne godziny współpracy

Zainteresowany/a? Co dalej?

  • Stwórz lub odśwież swoje CV (w języku polskim lub angielskim) w formacie PDF
  • Upewnij się, że w jego początkowej sekcji jest hiperłącze do Twojego portfolio
  • Na końcu umieść klauzulę pozwalającą nam na przetwarzanie Twoich danych
  • Napisz coś o sobie, a jeśli nie masz pomysłu na przedstawienie siebie to zrób darmowy test 16 Personalities i daj nam znać w CV co Ci wyszło :)

Data publikacji: 2024-09-09

Liczba wyświetleń: 2307

Zobacz jak dodać kilka załączników na raz (otworzy się w nowym oknie). Możesz wybrać do 5 plików o maksymalnym łącznym rozmiarze 7 MB.

Zabezpieczenie przed spamem:
Miauczy i łapie myszy - co to za zwierzę? :)