Praca w branży gier

Senior Narrative Designer

dla Artifex Mundi w Katowice / praca zdalna / system hybrydowy

Praca stała Design

Artifex Mundi oznacza po łacinie „artystę świata”, a my robimy wszystko, by stanąć na wysokości zadania i tworzyć gry na światowym poziomie. Jesteśmy producentem i wydawcą gier komputerowych z 16-letnią historią. Sprzedaliśmy ponad 10 milionów kopii gier Hidden Object i to głównie z nich byliśmy znani do tej pory. Obecnie skupiamy się na tworzeniu mobilnych gier F2P w dwóch dobrze nam znanych gatunkach: HO i RPG. Mamy już na swoim koncie pierwsze sukcesy w tym segmencie, ale nie zwalniamy tempa.

Jeśli kręcą Cię systemowe gry ze złożonymi mechanikami i wielowarstwową metą, łączące w sobie wysoką jakość wizualną i niebanalne podejście do settingu fantasy, to na pewno odnajdziesz się w naszym studiu RPG.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Senior Narative Designer

Praca zdalna lub w systemie hybrydowym.

Rekrutacja online!

Jednym z etapów tej rekrutacji jest zadanie testowe. Szanujemy Twój czas i wysiłek poświęcony na jego wykonanie, dlatego realizujemy je w formie płatnego zlecenia.

Twoje codzienne zadania:

  • tworzenie angażującej, spójnej i oryginalnej narracji dla gry RPG;
  • współpraca z zespołem designu gry w celu integracji fabuły z mechanikami rozgrywki;
  • współpraca z zespołem projektowym w celu realizacji wizji narracyjnej.

Wymagania:

  • co najmniej 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • wysoki poziom kreatywności;
  • zrozumienie struktury opowieści, różnych narzędzi narracyjnych i ich zastosowania;
  • dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  • proaktywność, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.

Mile widziane:

  • portfolio zawierające przykłady prac narracyjnych;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum poziom B2) – zarówno w mowie, jak i w piśmie;
  • znajomość silnika Unity i umiejętność adaptacji narracji do możliwości technicznych;
  • zainteresowanie rynkiem gier mobilnych, f2p;
  • chęć rozwoju w projektowaniu narracji w grach mobilnych.

W ramach współpracy oferujemy:

  • pewne zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B;
  • udział w zyskach (program bonusowy);
  • realny wpływ na rozwój naszych gier;
  • atmosferę opartą na szacunku, zaufaniu i komunikacji bez zbędnej biurokracji i skomplikowanych procedur;
  • możliwość wyboru trybu pracy (office-first, remote lub hybryda);
  • elastyczne godziny pracy (core hours: 10:00 – 15:00);
  • budżet szkoleniowy;
  • program kafeteryjny, w ramach którego możesz wybrać swoje benefity pozapłacowe, m.in. prywatną opiekę medyczną i kartę MultiSport;
  • darmowy parking przed naszym biurem.

Data publikacji: 2024-10-02

Liczba wyświetleń: 678

To ogłoszenie korzysta z zewnętrznego systemu rekrutacyjnego.

Klikając przycisk poniżej zostaniesz do niego przekierowany:

Przejdź do serwisu rekrutacyjnego